Дерматологія

Проблеми зі шкірою можуть виникнути в будь-якому віці, і чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівця, тим ефективніше буде лікування. Медичний центр «Приват» пропонує комплексні, безпечні методи лікування багатьох дерматологічних проблем. Використовуючи сучасні методики та препарати, фахівці клініки «Приват» досягають високих результатів.Проблеми зі шкірою можуть виникнути в будь-якому віці, і чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівця, тим ефективніше буде лікування.

Медичний центр «Приват» пропонує комплексні, безпечні методи лікування багатьох дерматологічних проблем. Використовуючи сучасні методики та препарати, фахівці клініки «Приват» досягають високих результатів.

Дерматологічні послуги МЦ «Приват»

Медичний центр «Приват» проводить консультації та комплексне лікування таких проблем та захворювань шкіри, як:

 • дерматит;
 • вугровий висип і акне;
 • псоріаз;
 • екзема;
 • грибкові захворювання;
 • новоутворення (родимки, папіломи).

При лікуванні лікар застосовує мазі, суспензії, бовтушки як власного, так і аптечного виробництва. А також при потребі пацієнту проводиться радіохвильова терапія.

На прийомі у лікаря-дерматолога.

Прийом веде лікар дерматолог-косметолог Гордигага Ірина Василівна. Дерматолог МЦ «Приват» проводить попередню консультацію пацієнта, перш ніж визначити проблему і ступінь її важкості. Фахівець підбере необхідний метод лікування, враховуючи всі фактори, в тому числі індивідуальну особливість організму людини.При цьому пацієнт може надати спеціалісту клініки рекомендації від інших спеціалістів.

Методики, які використовуються в дерматологічному кабінеті МЦ «Приват», практично не мають вікових протипоказань і не вимагають спеціальної підготовки шкіри, однак на первинному прийомі лікар докладно проконсультує вас про підготовку до обраної процедури і поведінку після її проведення для того, щоб підвищити ефективність лікування. Тривалість та кількість процедур залежить від ступеня проблеми та її характеру. При видаленні новоутворень лікар проводить дерматоскопію сучасною апаратурою, також він може призначити анестезію, якщо є ймовірність хворобливих відчуттів.

Умови підготовки перед візитом до лікаря дерматолога.

 1. Візьміть результати всіх раніше зданих аналізів за останні 6 місяців.
 2. Впишіть всі раніше призначені і самостійно застосовані препарати.
 3. Не наносити мазі, крему та розчини хоча б за 2-3 дні до прийому та не приймати. антибактеріальні та протигрибкові препарати протягом 14 днів.
 4. При пошкодженнях нігтів не зістригайте їх в продовж 3-4 днів.
 5. По можливості зменшить вживання жирної їжі.6. При підготовці до урогенітальних досліджень протягом 3-х днів виключити вживання алкоголю та утриматися від статевих контактів.
 6. Для жінок не проводиться взяття матеріалу в дні менструації, а для чоловіків утриматися від сечовипускання протягом 2-х годин.

Коли слід звернутися до дерматолога

Багато людей, які мають проблеми зі шкірою або страждають дерматологічним захворюванням, намагаються впоратися з проблемою звичайними косметичними засобами в домашніх умовах. Але найчастіше це не приносить бажаного результату. Сучасні методи медичної дерматології дозволяють досягти не тільки зовнішнього ефекту, але і виявити причину і успішно позбутися від внутрішньої проблеми шкірних захворювань.

Вам слід  швидше звернутися до лікаря-дерматолога, якщо у вас на шкірі:

 • вугрі, прищі на шкірі;
 • запальні процеси на шкірі;
 • лущення і свербіння;
 • почервоніння;
 • пігментні плями;

Чим раніше фахівець виявить проблему, тим ефективніше буде результат її лікування!

Вартість обстеження в дерматологічному кабінеті

Ціна первинного огляду та консультації лікаря-дерматолога клініки «Приват» – 240 грн. Ціна лікування залежить від методу і засобів, які підбирає лікар медцентру індивідуально при проведенні первинної консультації.

Як записатися на прийом в косметологічний кабінет клініки «Приват»:

 • за телефоном, вказаним на сайті;
 • залишити заявку на сайті з вашими контактними даними: ПІБ, номер вашого телефону та наш спеціаліст зв’яжеться з вами в робочі дні;
 • записатися на прийом в медцентрі «Приват» за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 49 (біля міського Пенсійного фонду), зупинка «Офіс-центр».

Ліцензія МОЗ України: №276 від 29 березня 2016р.