Видалення поліпів

Видалення поліпів анального каналу

Сьогодні багато людей страждають на таке захворювання, як поліпи які розташовані в прямому кишківнику. За медичним терміном поліпи – це епітелій, який розростається на слизовій поверхні внутрішніх органів людини.  На початку свого зростання – це доброякісні новоутворення. Але не треба зволікати з поліпами, тому що вони мають властивість з часом ставати злоякісними пухлинами. З цієї причини поліпи підлягають обов’язковому видаленню.

Виділяють такі види поліпів:

  • за чисельністю: поодинокі, дифузний поліпоз;
  • за формою бувають: кулеобразні, овальні;
  • за структурними ознаками: залозисті, залозисті-війкові, гіперпластичні, ювенальні, ворсинчасті, а також фіброзні.

Симптоми поліпів залежать від їх кількості:

  • в районі анального отвору часто виникають больові відчуття, печіння та дискомфорт (якщо поліп розташований в анальному каналі на ніжці);
  • в калових масах можна побачити кров та слиз;
  • людина відчуває, що в кишківнику присутнє «чужорідне тіло».

Діагностика

Для вчасної діагностики даного захворювання використовують методи:

  • пальцеве обстеження;
  • ректороманоскопію.

Методика видалення поліпів прямої кишки у лікаря проктолога в МЦ “Приват”

На сьогодні самим ефективним та поширеним методом лікування поліпів  прямої кишки видалення з подальшим гістологічним дослідженням. В МЦ «Приват» застосовують сучасний метод – радіохвильову терапію. Це малоінвазивний, безболісний, високоефективний та безпечний метод видалення поліпів. Завдяки цьому методу електричний струм перетворюється в радіохвилі, які направляють на м’які тканини тіла і розтинають їх за рахунок тепла, що виділяють самі тканини.

Перевагами цього методу є те, що при операції не пошкоджуються тканини, мінімальна післяопераційна біль, не буває кровотечі, скорочується термін післяопераційного періоду, при загоєнні не залишається рубців.

Після операції елемент тканини видаленого поліпа, в обов’язковому порядку,  відправляється на гістологічне дослідження.

Звернувшись в наш медичний центр «Приват» лікар-проктолог проведе обстеження та підбере ефективне лікування.  Подальше лікування залежить від встановленого діагнозу. З цінами на послуги нашого медичного центру можна ознайомитися тут.

Ліцензія МОЗ України: №276 від 29 березня 2016р.