О клинике

Лікарі медичного центру Приват
золотов вячеслав уролог хмельницький, лікар медцентру приват
кабінет уролога хмельницький
кабінет проктолога Золотової Олени медцентр приват хмельницький
кабінет проктолога хмельницький
кабінет гінеколога хмельницький
золотов вячеслав лікар уролог хмельницький
приймальне відділення медцентру приват
Приймальня медичного центру приват

Медичний центр «Приват» – це нові технології лікування хвороб за відділеннями проктології, урології, гінекології та ЛОР- органів за цінами, доступними кожному. Пацієнтів клініки “Приват” обстежують та лікують спеціалісти високого рівня. В Медичному центрі “Приват” для діагностики використовуються інструментальні методи та сучасне діагностичне обладнання: кольпоскоп, аноскоп, ректороманоскоп, отоскоп. Наші методи лікування комфорті для пацієнта та дають можливість не змінювати звичайний ритм життя.

Ми повністю забезпечимо своїм пацієнтам конфіденційність особистої інформації згідно чинним законодавством України.

Вам не доведеться довго чекати результатів ваших аналізів – наші фахівці відразу зв’яжуться з вами, як тільки отримають результати.

Ви можете записатися на прийом у Медичний центр «Приват» на зручний для вас час. З графіком роботи медичного центру можна ознайомитися тут.

Як нас знайти?

Медичний центр «Приват» розташований за адресою: вул. Володимирська, 49 (біля міського Пенсійного фонду). Автомобільна парковка на території медичного центру відсутня.

Якщо ви добираєтеся міським транспортом – зупинка «Офіс-центр» або ТПП (Торгівельно-промислова палата), номери автобусних маршрутів: 50, 51, 52, 18, 30 або тролейбуси за номером: 7, 7а, 14.

Команда кваліфікованих лікарів медичного центру «Приват» впевнена, що зможе вам допомогти та не залишить вас сам на сам з хворобою. Завжди раді вас бачити!

Связаться с нами

Лицензия МЗ Украины: №276 от 29 марта 2016.