Лікування передчасного сім’явиверження (ПС)


Як правило з передчасним сім’явиверженням зустрічаються 20-30% чоловіків, але майже жоден з них не хоче визнавати його.  Багато чоловіків не звертають на це увагу  і вважають таке явище в межах норми. Отже чи є передчасне сім’явиверження хворобою? Які її ознаки? Чи підлягає вона лікуванню?

Отже еякуляція або сім’явиверження – викид рідини (сперми) із зовнішнього отвору сечовивідного каналу, що супроводжується відчуттям найбільшого сексуального піднесення поєднаного з відчуттям насолоди (оргазмом).

Передчасне сім’явиверження  – виникає до статевого акту або зразу же після його початку (менш ніж 3 хвилини) та характеризується незадоволенням обох партнерів.

Причини ПС

Передчасне сім’явиверження  може розвиватися в будь-якому віці та поділяється на вроджену чи набуту форми.

  • Вроджена передчасна еякуляція з’являється при першому статевому акті та проявляється протягом всього життя.
  • Набута форма передчасного сім’явиверження в більшості випадків зустрічається у недосвідчених чоловіків у сексуальній сфері. Цьому може спонукати страх та невпевненість в самому собі, перезбудження, гіперчутливість головки чоловічого статевого органу, за умови що раніше еякуляція була в нормі.  Також в більш дорослому віці причиною можуть бути статеві захворювання, психологічні розлади, простатит, захворювання щитовидної залози, еректильна дисфункція, дефіцит тестостерону, прийняття лікарських препаратів або психоактивних речовин (легкі наркотики).

Іншими причинами передчасного сім’явиверження може бути нестача магнію в організмі, спадковість, травми статевих органів.

Чітка причина передчасного сім’явиверження невідома. Більшість чоловіків соромляться про це говорити але ігнорування цієї проблеми може привести до значних ускладнень чоловічого здоров’я.

Симптоми ПС

Зміна тривалості статевого акту, коли статевого акту від 1-3 хвилини не достатньо, 3-2 хвилини нормально, більше 7 хвилин важко переноситься партнеркою.

Групи ризику

До груп ризику потрапляють чоловіки віком від 21-60 років в яких є психологічні розлади, хронічні, інфекційні захворювання, гормональні порушення або ті, хто зловживає алкогольними напоями.

Методи лікування

В Медичному центрі «Приват» перед призначенням лікування уролог-андролог  проводить опитування та огляд пацієнта. При визначенні походження захворювання, лікар може призначити наступні методи лікування:

  • Психотерапію. Лікар допомагає пацієнту виявити фобії та страхи, справитися із стресом та дратівливістю.
  • Медикаментозне лікування. Призначається при запальних процесах і дозволяє налагодити статеву функцію.

В деяких випадках  пацієнт потребує операційного втручання, лікар уролог-андролог, Вячеслав Золотов, огляне пацієнта та при необхідності направить на операцію.

Вартість лікування даної хвороби в Медичному центрі «Приват» коштує згідно методу лікування який призначить вам лікар уролог-андролог. З прайсом на наші послуги можна ознайомитися тут. А вартість первинного огляду  для кожного пацієнта становитиме 240 грн.

Ліцензія МОЗ України: №276 від 29 березня 2016р.